"בדיוק המפגשים שגורמים אנשים עם מוגבלות להרגיש חלק מהקהילה"

מאת מערכת ניוטוב

91d68d8a-2339-49be-b96a-a6396810454c

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
אלווין  ישראל היא העמותה המובילה בישראל לשילוב אנשים עם מוגבלות בחברה. אלווין עוסקת בהכשרה, ליווי והשמת עובדים עם מוגבלות בשוק התעסוקה, וכן ליווי לחיים עצמאיים ודיור תומך בקהילה. אלווין ישראל הוקמה בשנת 1984 ופועלת בשותפות ובתמיכת משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, משרד החינוך, משרד הבריאות, עיריות ורשויות מקומיות ברחבי הארץ. העמותה נותנת שירות ליותר מ-5,200 אנשים עם מוגבלות, ביניהם: פעוטות, ילדים, בני נוער, צעירים, מבוגרים ומזדקנים.
שבוע שעבר התארחו בתחנת המשטרה המקומית בעוספיה, 16 מקבלי השירות והצוותים של מרכז היום של אלווין ישראל בעוספיה. רס״ב סמיר אבו חמוד ורס״ב ארז מזרחי, הסבירו בשפה נגישה על התחנה והציגו את המפקד החדש של תחנת משטרת רכס הכרמל פקד אופיר אברמוביץ. מקבלי השירות ברכו את פקד אברמוביץ על תפקידו החדש וחילקו יחד איתו ועם שוטרים נוספים צ'ופרים נחמדים לעוברים ושבים.
"היה מקסים, חוויה מעניינת להכיר את תפקיד השוטרים, ובכלל שיתוף הפעולה והעזרה שמענקים לנו…" (זידאן, מקבל שירות במרכז היום של אלווין ישראל בעוספיה). אקרם קרא- מנהלת מרכז היום, סיכמה את היום במשפט: "אלו בדיוק המפגשים שגורמים לאנשים עם מוגבלות להרגיש חלק מהקהילה".

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן