מיזם מרגש- עוגה בהפתעה

מאת סתיו ליבנה (מערכת ניוטוב)

By fizkes
By fizkes

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

לא צריך להיות קונדיטורים- רק לא לשכוח להוסיף את תבלין האהבה: מיזם "עוגה בהפתעה" קם במטרה להמתיק לקשישים את החג, פגשנו לריאיון את ענת כהן אלבז, רכזת אזור באר שבע והסביבה במיזם, והיא מספרת את כל מה שצריך לדעת לפני שמצטרפים.

עוגה בהפתעה הוא מיזם חברתי ללא מטרות רווח אשר מחלק עוגות ביתיות לאוכלוסייה המבוגרת בחגים מתחילת תקופת הקורונה. מטרת המיזם הוא מתן תשומת לב ויחס לאוכלוסייה המבוגרת. ענת כהן אלבז מבאר שבע, נתקלה במיזם במהלך פסח האחרון וידעה שהיא רוצה לקחת בו חלק. "תרומה לקהילה זה דבר שמאוד חשוב לי, מיד התקשרתי וביקשתי לקחת חלק, אבל אז גיליתי שהמיזם לא מגיע לעיר שלי".

ענת מיד התגייסה למיזם והפכה להיות רכזת אזור באר שבע והסביבה. בכך, סייעה למיזם להתרחב למקומות נוספים. "בחג ראש השנה הקרוב אנחנו יוצאים עם עוד מיזם מרגש לדרך, מה שאתם צריכים לעשות זה לאפות עוגה בבית שלכם (הכי הכי פשוטה שיש-לא צריך להיות קונדיטורים) ואנחנו נשלח לכם כתובת מסירה לקשיש בעיר מגוריכם – כמה ימים לפני מועד החלוקה". מספרת ענת. "המטרה שלנו מעל הכל היא לארח חברה ולהפיג את הבדידות, העוגה היא רק תירוץ לשבת ולהנות יחד".

מועד החלוקה צפוי להיות בתאריך 05.09, ערב לפני חג ראש השנה. המיזם הוקם על ידי טל הראל, וכיום הוא פרוס ב-10 ערים ברחבי הארץ: כרמיאל, נהריה, פתח תקווה, הרצליה, תל אביב דרום ויפו, רמת גן, ראשון לציון, חולון, נס ציונה, ירושלים ובאר שבע.

מעוניינים להצטרף? מוזמנים להירשם דרך הקישור:

https://forms.gle/Apd746xcdrUCwmzy9

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

חדשות מרגשות - NewTov

שוקמה המכוורת החדשה

באוקטובר 2020, בשעות הערב המאוחרות, גילתה הדבוראית הוותיקה נגה ראובן (70) כי המכוורת שהקימה לפני

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן