בר גרין bar_green_therapy

מאת עדי בן סעדיה (מערכת ניוטוב)

ספה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

הכירו את בר גרין, בת 32 מת"א. לבר היא מומחית לטיפול בחרדות, פסיכותרפיסטית ומאמנת הוליסטית והקליניקה שלה נמצאת ברמת אביב.

בגיל 25, בשנה האחרונה והרביעית לתואר במשפטים ומנהל עסקים בבינתחומי בהרצליה, וקצת אחרי שסגרה התמחות במשפטים במשרד עורכי דין יוקרתי, התפרצו אצל בר התקפי חרדה חמורים. היא משתפת: "לימים, אובחנתי עם הפרעת חרדה כללית ועברתי גיהנום עלי אדמות. כל כך סבלתי. נאלצתי להתחיל תהליך כדי לטפל בעצמי ועברתי תהליך אימון/קואצ'ינג ששינה את חיי לחלוטין". השיא של התהליך היה כשהיא החליטה שהיא רוצה לעזור לאחרים להגיע מנקודת השפל שהייתה בה עם החרדות אל עבר שלווה ושגשוג, ולכן עשתה הכשרה כמאמנת, כשהדגש היה לעזור לאנשים שסובלים מחרדות. תוך כדי עבודה בשטח, בר הבינה שהיא צריכה עוד ידע בתחום החרדות, והחליטה לעשות קורס שנתי בחרדות וטראומה- מה שהוביל אותה, בסיומו, ללמוד 3 שנים פסיכותרפיה.

בשנתיים האחרונות היא התמחתה גם בזוגיות ומערכות יחסים והיום היא חלק מסגל ההוראה של מכללת רידמן בתכנית לאימון הוליסטי, שם היא גם סופרוויזורית (מדריכת מאמנים).

לפני כשלוש שנים בערך (לפני הקורונה ובלי קשר למגיפה) בר בנתה קורס דיגיטלי שמספק כ-8 שעות תוכן וידע על חרדות וכלים להתמודדות אתן. בתקופת הקורונה, כשדיכאון וחרדות נהיו נחלת הכלל, היא החליטה להפוך את הקורס הזה למוצר להמונים בניסיון לעזור לכמה שיותר אנשים. היא הוסיפה לקורס מודול אקסטרה שמתייחס להתמודדות בקורונה והחליטה להציע אותו במחיר של 97 שקלים כדי שיתאפשר לכל מי שיחפוץ בכך בתקופה כל כך מאתגרת. "רכשו אותו כאלף אנשים! זה היווה סיפוק אדיר מבחינתי. אני חושבת שזה היה עד כדי כך זול שאנשים כבר הרימו גבה וחשבו שאני מרמה אותם. היום הוא נמכר ב297 שקלים ויש לינק ישיר לרכישת הקורס אצלי בפרופיל אינסטגרם בביו."

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן