"בוא תאיר איתי"- מסע חנוכה לזכרה של תאיר פוקר ז"ל

מאת מערכת ניוטוב

צילום: נהוראי סמימי
צילום: נהוראי סמימי

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

תאיר פוקר, ילדה שלישית מבין 5 אחים, התמודדה עם שיתוק מוחין, שהשפיע על קשיים בתנועה, בדיבור ובראיה. למרות הקשיים הייתה ילדה שמחה, אוהבת לצחוק, לשחק ולהנות כמו כל ילד. הייתה מגדלור במשפחה ובמסגרת החינוכית בה שהתה ולימדה את כל הסובבים אותה איך לצמוח ולשמוח מתוך הקושי שליווה אותה, עד שנפטרה לפני 4 שנים בנר שמיני של חנוכה כשהיא בת 7.

אחד המיזמים שנערכו לזכרה היה מסע קהילתי של חברי קהילה מושב שוקדה, שמזה כ-4 שנים עורכים לזכרה מסע מרגש שמלבד הליכה בטבע, כולל תכנים חינוכיים, מעגלי שירה ומוסיקה ואזכור דמותה של תאיר ז"ל.

השנה נבחר יער בארי כמיקום המסע שכלל צעידה משותפת, פעילות יצירה של חנוכיות מיוחדות, מעגלי שירה ומוסיקה, וכן השמעה של הפיוט העתיק והמרגש "רפא צירי" בביצוע מיוחד של עקיבא תורג'מן, אריאל זילבר, ברי סחרוף, עמיר בניון, חנן בן ארי וליאור אלמליח שהקדישו את השיר לזכרה של תאיר ומראש קבעו שכלל ההכנסות ממנו ישמשו כתרומה לעמותת 'קו לחיים'.

רחלי ויחיאל פוקר, הוריה של תאיר: "ריגש אותנו מאוד לראות את כולם  שותפים  ומאוחדים ,לבושים בחולצות עם הסלוגן "בוא תאיר איתי" צועדים יחד ביער בארי, הילדים מכינים חנוכיות מהטבע והנוער שרים במעגל לזכרה. הקסים אותנו לראות משפחות חדשות וילדים שלא הכירו את תאיר לוקחים חלק ורוצים ללמוד מאורה המיוחד של תאיר ואנו מודים לכל מי שטרח וסייע לטובת המסע לרבות לכלל חברי קהילת שוקדה,  לועדת התרבות של המושב, לקק"ל וכמובן לצוות "עכביש" שהיה אמון על כלל הלוגיסטיקה במסע".

צילום: נהוראי סמימי
צילום: נהוראי סמימי

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן