גם אתם סובלים מיובש בעיניים? אתם לא לבד

מאת sPReader

צילום: eyeeco
צילום: eyeeco

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

מרגישים שהעיניים שלכם יבשות כל הזמן וטיפות העיניים הרגילות לא עוזרות? מסתבר שזה קורה כמעט לכולם, בעיקר עם העלייה בשימוש במסכים. חברת אלפא נטו המתמחה מזה שנים במוצרים רפואיים בתחום העיניים, יוצאת עם מסיכת העיניים האולטימטיבית לטיפול מהיר בעין יבשה.

תסמונת העין היבשה היא תופעה חוזרת אצל הרבה מאוד אנשים. תחושת הלכלוך בעיניים, העייפות הכרונית ותחושת הצריבה יכולה להתיש עד מאוד. הדבר קורה בגלל פגיעה בהליך הייצור של הדמעות, אשר עוזרות לשמור על העיניים לחות ובריאות. היובש בעיניים יכול לגרום לבעיות קלות עד קשות בתחום העיניים, עד כדי כך שעלולה לגרום לבעיות חמורות בראייה.

הסיבות ליובש בעיניים הן שונות ומגוונות, ויכולות להיגרם עקב גיל מבוגר, מין, שימוש יתר באיפור עיניים, ניתוח עפעפיים לא תקין ואף לאחרונה הצטרפה הסיבה העיקרית – שימוש במסכים. על מנת להעניק לעיניים את הלחות המיטבית, אלפא נטו מספקת ללקוחותיה הפרטיים, את מסיכת העיניים החדשנית ביותר לטיפול זה.

הטיפול האולטימטיבי לעין יבשה: מסכות לטיפול בתסמונת העין היבשה תוצרת EYEECO USA

מעל 30% מהאוכלוסייה סובל מתסמונת העין היבשה בדרגות שונות. התסמונת מתבטאת בהרגשת אי נוחות בעיניים, גירוי ואדמומיות, צריבה, הרגשת לכלוך בעין וכדומה. במרוצת השנים היכולת של הגוף לייצר דמעות באופן טבעי, יורדת, לכן אנו חייבים לסייע לגוף שלנו לייצר דמעות באופן טבעי ולעיתים גם מלאכותי.

אחד הפתרונות היעילים ביותר לטיפול בתסמונת זו על שלל גווניה, הנו שימוש במוצרי חברת eyeeco המייצרת מזה 16 שנים מסכות מגוונות לטיפולים בדרגות שונות של עין יבשה. ניב נוטמן, מנהל פרויקטים של מסכות לטיפול בתסמונת העין היבשה תוצרת EYEECO USA: ״מוצרי EYEECO מוכחים מחקרית ובעלי ניסיון רב שנים. המוצר שינה את חייהם של אלפי מטופלים בארץ ובחו״ל״.

אלפא נטו נוסדה בשנת 1996 ומתמחה מאז ועד היום בשיווק ואספקת ציוד רפואי למרפאות וחדרי ניתוח, תכשירים בתחום העיניים, אורתופדיה, נוירוכירורגיה וקוסמטיקה.

אלפא נטו
הגפן 2 , כרמי יוסף
08-9286677

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן