מישל ניסימוב- היזם מבאר שבע

מאת סתיו ליבנה (מערכת ניוטוב)

WhatsApp Image 2021-08-11 at 18.39.16

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

בזמן שרוב בני גילו עובדים בעבודות מזדמנות, מישל ניסימוב בן ה-26 מבאר שבע כבר מחזיק בעסק בין לאומי מצליח, אין לו בוס על הראש, הוא יכול לעבוד מכל מקום ומוביל אחריו מאות אנשים שרוצים ללמוד ממנו איך לסחור בשוק ההון. "אני מאמין שאם לא לוקחים סיכונים אי אפשר להגיע רחוק".

"אף פעם לא האמנתי בעולם הזה של ללכת לעשות תואר, ללמוד ולהסתפק במשכורת בסיסית. הרבה אנשים לא מגשימים את עצמם בגיל שלי, אלא עושים מה שה'עדר' עושה, זה גרם לי לחשוב מחוץ לקופסא, איך להיות בן אדם שונה מהעדר בשביל להצליח" כך מספר מישל בריאיון למערכת ניוטוב. "התחלתי במסחר בשוק ההון, ולאט לאט ראיתי שזה תופס ומצליח. החלטתי להקים עסק ולהוביל אנשים לחופש, להעביר להם את הידע שיש לי איך להשיג עצמאות כלכלית".

מה הוביל אותך להקים עסק ולהיות יזם בגיל כזה צעיר?

היו לי הרבה חששות להקים עסק בגיל הזה, אבל אני מאמין שאם לא לוקחים סיכונים אז אי אפשר להגיע רחוק. הקמת עסק זה דבר שכרוך בהרבה אי וודאות, היו חששות מאוד גדולים מה יקרה אם אני לא אצליח, מה יקרה אם אני אכשל, איך אני ארגיש ומה יחשבו עלי, אבל אתה מנטרל את זה כי יש לך מטרה אחת ברורה בראש של מה אתה רוצה להיות.

ספר על החוויה שלך בעולם היזמות

היזמות דורשת לפתח אישיות חזקה, לחשוב יצירתי ותמיד לבחור בצורה שהיא לא שגרתית, אני חושב שזה דורש הרבה משמעת והתמדה והבנה של לאן אתה הולך. לחשוב בגדול ורחוק, אמנם יש ביזמות הרבה חוסר וודאות, אבל זה דבר מאוד עוצמתי כי אתה מגשים את עצמך ויכול להתגאות במה שאתה עושה. לצערי הרבה אנשים לא עושים את זה בגלל פחדים מחוסר וודאות או מה יגידו עליהם.

טיפים לסוחרים מתחילים בבורסה?

קודם כל להבין ששוק ההון זה תהליך, אם היה קל כולם היו מצליחים. התהליך הזה הוא משהו שילווה את מי שילך בדרך הזאת לכל מקום בחיים, זה יכול להיות מרכזי וזה יכול להיות צידי. לא כדאי להתחיל לבד אלא ללמוד מאנשים שהצליחו, כי בסופו של דבר הם יכולים לקצר את הדרך בהמון, אם זה בהפסדים של כסף ואם זה בחוסר שינה בלילה מדאגה.

ספר על הקורס שלך- מה הייחוד שלו?

מדובר בקורס דיגיטלי שמרגע הרכישה אנשים מקבלים אותו למייל וכולל ליווי אישי שלי במהלך הדרך, הנושאים הנלמדים בקורס הם בעיקר איך למצוא את המניות הכי אטרקטיביות למסחר, איך להשקיע בצורה נכונה, פסיכולוגיה מאחורי השווקים, נקודות כניסה ונקודות יציאה, אסטרטגיות ייחודיות לשיטה שלי ומה שאני עושה, כיום יש אלפי אנשים איתי בתהליך הזה. הקורס מתעדכן בתכנים חדשים ואפשר לעשות אותו מכל מקום עם מחשב ואינטרנט וכל אחד יכול לעשות את זה.

מתעניינים מוזמנים להיכנס לעמוד האינסטגרם שלי.

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן