"מוות קטן אורגזמה גדולה" תשוקות מרפאות

מאת שירן רוקבן

74357522_10157800411017072_5278965400392957952_n

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

איך מחברים שני נושאי טאבו, מוות ומין לכדי אמצע שלם ומזמין, אז בואו תכירו אותה את זו שהצליחה לעשות את זה בצורה הכי יפה שיש. יש לה גומות שקעיי שמחה עמוקים עם בעיית דמנציה הם פשוט שוכחים להעלם גם כשהיא מרצינה לרגע ואלו מאפסות אותך בשנייה, תמיד למקום של אופטימיות.

וזו היא נעה, בלי ו' היא אמרה לי פעם, כמה מתאים לנטולת מניירות הזו להשמיט את ה- ו', להתרכז בעיקר ובעיקר לחיות, א.ה.ו.י. ואהאוווה. את נעה פגשתי לראשונה לפני מספר שנים לאחר שאובחנה (שוב) בסרטן השד, והשד לא גדול והוא גם יכול להצחיק, ולא צריך לשפשף מנורה כדי לביית אותו, פשוט צריך להסתכל לו בעיניים. לקחתי אותה או היא אותי לצילומים של נשיות, כן כזו שפורעת סדרי עולם ומחשבה גם ללא שיערה אחת, היו שתיים בגבות שספרתי וכן לכל המרימי גבה, נשיות קיימת בכל רגע והתשוקה היא שם תמיד, רק לדעת לשחרר אותה.

אז נפגשנו לחגוג נשיות באחד החופים הכי פרועים בארץ נטולי ביקורת או מבט שונה, נטולי מדוזות וזפת, פיור שכזה. והיא פורצת מולי בבגד ים אדום מלא מיניות ראשה קרח עליה ומתחילה לרקד בחוף על הגלים ולרגעים היה נדמה לי שהיא מרחפת מעליהם. מסתבר שלא רק לי.

היום שלוש שנים אחרי, נעה בישורת האחרונה להוצאת הספר "מוות קטן" אחסוך לכם בהלה, מוות קטן הוא בעצם "לה פטיט מורטה" שזוהי אורגזמה בצרפתית, נכון שזה כבר נשמע סקסי יותר? והספר, הוא כולו אורגזמה שלמה בלתי נגמרת. "מוות קטן" הוא רומן ארוטי הצולל לתוך נפשה של תמר המגלה עצמה מחדש תחת צלו הכבד של המוות, תוך כדי בחינת הגבולות של עצמה של מיניותה וזוגיותה, והיא נמשכת למסע המרתק של חייה. "במסע ההחלמה שלי מסרטן, הבנתי שלתשוקה ולמיניות יש תפקיד חשוב מאין כמותו בהחלמה שלנו" אומרת לי נעה, ואני כל כך מאמינה לה.

וכן גם היא קיבלה הלם ושתיקה מול הרופא שבישר על הסרטן בפעם הראשונה ובפעם השנייה היא כבר ניגשה לחבק אותו, וכמו שידעה כבר מה מצפה לה היא ידעה יותר מכך שזו בדיוק ההזדמנות לשנות את הדברים בדיוק איך שהיא רוצה. זה לא עניין של שליטה זו בעיקר עניין נקודתי ולאחת מהנקודות G מהן יש שם ומקום ובעיקר לגיטימיות להבריא את גופנו בעצמנו.

נעה גביש הקימה את קבוצת "תשוקות מרפאות" הנותנת במה ובעיקר מקום פתוח לדבר על אותה המיניות בזמן מחלה או כל משבר אחר, וביננו לכולם יש שק שכזה בצבעים בגדלים ובמשקלים שונים. בקבוצה ניתן למצוא מכלול שלם עטוף בתשוקה, מטקסטים ארוטיים על גבול הפורנוגרפיה הגרפית ועד בדיחות ושאלות ומילים טובות. וכמה טוב שיש מקום כזה כשקשה וגם כשרך. יש לנעה שלושה ילדים ובעל שהבינו מהר מאוד שנעה'לה שלהם היא בפרונט של נושא שלא תמיד יש שיח עליו, ונעה לא אדם של שיחים היא אדם של עצים ובעצם של יער שלם מסתורי ומזמין, טבעי וצומח הכי למעלה שיש, היא נוגעת בשמיים ומקורקעת אדמה, ובין בדיקות להחלמה בין ניתוח לשיקום היא מלווה כל כך הרבה שהזדמנו לאותה חוויה משותפת, היא לא רואה בכך מלחמה, נעה לא נלחמת נעה בדיאלוג מתמיד עם החיוך הזה של החיים ולא משנה מה הם מזמנים לך.

אז קבלו אותה את נעה למרות שהיא כבר כל כך מקובלת, סוג של באבאת רנטגן של הנשמה. "מוות קטן" וחתיכת ניצחון גדול. לרכישת הספר פלוס כמה מתנות מפתיעות נלוות כנסו.

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    ואוו איזה מדהימה ושירן מתארת בצורה שהכי בא לי לקרוא
    שאפו לשתיהן

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

    ואוו איזה מדהימה ושירן מתארת בצורה שהכי בא לי לקרוא
    שאפו לשתיהן

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן