ספיר לינוי: "זה יום האהבה האחרון שתהיו לבד"

מאת מערכת ניוטוב

צילום: Prostock-studio/shutterstock.com
צילום: Prostock-studio/shutterstock.com

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

ב 14 לפברואר, ביום האהבה, ישטפו את המסעדות והרשתות החברתיות זוגות אוהבים שיזכירו לרווקים והרווקות את הסטטוס הזוגי שלהם. עבור חלקם, זה יכול להיות עניין רגיש של ממש. אז לפני שאנחנו מבצעים תפילה המונית לסגר הרמטי ביום האהבה, ספיר לינוי, קוראת לנו ללמוד דברים חדשים על זוגיות ובעיקר על עצמנו.

ספיר לינוי. צילום : פרטי

ספיר לינוי, בעלת ה"מכון להחזרת האקס", הינה מאמנת נשים וגברים בזוגיות ולאחר פרידה. למרות השם הפרובוקטיבי, המכון בא במטרה לבצע פיתוח אישי למתאמנים ומתאמנות דרך בחינה רציונלית של הזוגיות שהסתיימה. במידת הצורך, יינתנו דרכים אפשריות להחזרת האקס, " לא כל זוגיות שהסתיימה צריכה לחזור". ספיר נשואה בעצמה באושר פלוס שלושה לשחר, האקס שלה, כיום הוא בעלה, לאחר שנפרדו חמש פעמים לפני החתונה.

בשנה האחרונה, אימנה ספיר אלפי נשים וגברים וגרמה להם לסגל כלים נכונים להתנהלות בזוגיות, ביטחון עצמי, הערכה עצמית ודרכים להיות הגרסה הכי טובה של עצמם. לאורך העבודה, וברוח התקופה שבה אנו מודעים יותר ויותר למערכות יחסים הרסניות בין זוגות, הבינה ספיר שיש מקרים הדורשים טיפול מיידי בזוגיות, בין אם זה ויתור עצמי במערכת היחסים, ניסיונות חוזרים ולא מוצלחים לתיקון הקשר, חשיבת יתר על בן או בת הזוג וחסימה תקשורתית איתו או איתה, וכו'.

ספיר מגיעה ב 15 לפברואר להרצאת לייב אינטימית בבר הכשר ג'מס בגבעתיים (רחוב שינקין 33) . במסגרת ההרצאה ספיר תיתן דגש על הטעויות שרווקים ורווקות עושות המונעות מהן להיכנס לזוגיות, דרכים להתנהל בעידן הדיגיטלי שבו מחפשים אהבה מהנייד, איך להראות את הערך שלך בזוגיות מול הפרטנר ומה לעשות כדי לשמר את האש בזוגיות.

לינק לרכישת כרטיסים להרצאה

לפרטים נוספים, ניתן לפנות לספיר באינסטגרם.

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן