כך ניתן לשמור על ילדינו בתקופת הקורונה

מאת מערכת ניוטוב

צילום: FamVeld/shutterstock.com
צילום: FamVeld/shutterstock.com

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

מאז הגיעה הקורונה לחיינו, בסוף 2019 בעולם ובתחילת 2020 בישראל, אנו לומדים כיצד לחיות לצידה. תקופה ארוכה שמסגרות הילדים היו סגורות וההורים שביננו מחד חששו שמא הילד ידבק, ומאידך ציפו לרגע שהמסגרת תחזור ויוכלו לחזור לחיי שגרה, כלומר, להפסיק להעביר ימים שלמים בחיפוש אחר תעסוקה לילדים. לבטים רבים היו האם לפתוח את שנת הלימודים הנוכחית בגנים ובבתי הספר ואכן זו נפתחה, אך לצד חובת עטית מסכה בחללים סגורים, מה שתקף גם על ילדים מעל גיל 7.

אומנם אושרו החיסונים לילדים מעל גיל 5, אך בין אם החלטתם לחסן את ילדיכם ובין אם לא, חובת עטית מסכה הינה עדיין בתוקף ואין כל קשר בינה לבין החיסון. ילדים מעבירים היום שעות רבות של לימודים עם מסכה על הפה והאף ולכן חשוב מאד שלצד ההגנה האפקטיבית, שהיא נותנת להם מפני וירוס הקורונה ומחלות אחרות, שתהיה להם גם נוחה.

'שראל פארם', החנות האינטרנטית מבית החברה המובילה בתרופות וציוד הרפואי 'שראל', מציעה לכם, ההורים, לרכוש מסכות לילדיכם ולהנות ממשלוח עד הבית. מסכות הפנים לילדים הינן בעלות 3 שכבות להגנה מקסימלית על ילדיכם, עם גומי נוח לאחיזת האוזניים ומגיעות בצבע לבחירתכם – כחול, ורוד ולבן. במארז 50 יחידות.

צילום: אדוארד ברזובסקי

*נכתב בשיתוף שראל פארם

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן