ספיר בן דוד sapir__benda

מאת אביגייל בבייב (ניוטוב)

הילה ארנליב - סטודיו
הילה ארנליב - סטודיו "רגעים"

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

הכירו את ספיר בן דוד, בת 27 מכפר סבא. ספיר מלווה נשות עסקים בעיצוב מדויק לדיגיטל דרך מיתוג עסקי קולע, דפי נחיתה מטריפים ובניית אתר משלהן.

בצבא ספיר הייתה בתחום ה-QA (בדיקות תוכנה), אבל השתעממה בטירוף. היא הייתה בטוחה שלא תיגע בזה יותר, רק החלק של ללמוד את התחום היה לה מעניין אבל מעבר לזה – כל היישום, היה לה נוראי ומשעמם. לאחר הטיול אחרי צבא היא חזרה עם תובנה אחת: היא כן הולכת לעבוד ב-QA, רק בשביל להרוויח טוב, ואת חצי מהמשכורת היא הולכת להשקיע בלהכיר את עצמה. "הבנתי שאוניברסיטה זה לא בשבילי כבר מזמן, אבל מה לעזאזל כן?!"

ספיר הלכה למלא הרצאות, סדנאות, הכירה את תחום היצירה בנייר – ושם התאהבה, והבינה שהיא הולכת ללמוד עיצוב. המסלול לימודים המלא שעשתה במכללת ספיר היה UX/UI, כלומר עיצוב גרפי בהתמחות של חוויית משתמש, ממשקים ואפליקציות. בנוסף כיום היא לומדת "קורס מאמנים אישיים" (בתחום הקואוצ'ינג).

הילה ארנליב – סטודיו "רגעים"

 

הפרויקט הכי מיוחד עבורה כרגע הוא תוכנית הליווי שלה – "עושות אקזיט", שרצה בשני מחזורים ותהפוך אחר כך לקורס דיגיטלי.
זו תוכנית ליווי שלא קיימת עוד בארץ, ומלמדת באופן עסקי איך לעצב ולבנות דפי נחיתה מ-0. הפרויקט משלב עבור ספיר את האימון עם העיצוב בצורה מדהימה, ובהתאם ליכולות ולכישרונות שהיא מביאה איתה. ההשראות שלה משתנות כל הזמן: ענבל גיבור המדהימה שיוצרת מוצרי השראה, וזה כבר הגיע עד לטוני רובינס. מבחינת השראה אישית, יש לה מנטוריות – רחל ורשבסקי, מעיין אשכנזי (רפלקטורה), ליאור ארמה (הדרייברית): "הן כולן נשים עוצמתיות שמצליחות לשכפל הצלחות, לאזן את החיים האישיים, לעזור למעגל שלם של אנשים ועסקים סביבם, וממשיכות להוות השראה עבורי בכל צעד שלהן."

במסגרת עיסוקה, יצא לספיר למתג את רכיבת "גמאני" (קהילה של המתמודדות/מבריאות של סרטן השד) עם אופנועי הארלי דוידסון, בהתנדבות מלאה. ה-חלום שלה: "כרגע זה להקים פודקאסט משלי, ולהיות מאמנת אישית."

הילה ארנליב – סטודיו "רגעים"

השארת תגובה

רוצים לקבל ידיעות חיוביות במהלך השבוע ?

חדשות מרגשות - NewTov

שוקמה המכוורת החדשה

באוקטובר 2020, בשעות הערב המאוחרות, גילתה הדבוראית הוותיקה נגה ראובן (70) כי המכוורת שהקימה לפני

חדשות מרגשות - NewTov

חילוץ העיט הפצוע

עיט נתקע במרפסת דירה בהרצליה למשך יומיים, בעוד הדירה נעולה והדיירים שוהים בחו"ל. במוקד 102

מי אנחנו?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצים שהשבוע שלכם יהיה חיובי?

דילוג לתוכן